LUBIN. Miażdżące pół godziny!

Znakomicie rozgrywki ekstraklasy w sezonie 2016/17 zainaugurowali piłkarze KGHM Zagłębia Lubin. Podopieczni Piotra Stokowca zmiażdżyli Koronę Kielce, wygrywając 4:0. Co ciekawe wszystkie bramki padły w pierwsze pół godziny.

LUBIN. Łomacz w kadrze na IO!

Selekcjoner reprezentacji Polski siatkarzy Stephane Antiga podał nazwiska dwunastu zawodników, którzy udadzą się do Rio de Janeiro na rozpoczynający się 7 sierpnia turniej rozgrywany podczas igrzysk olimpijskich. Wśród graczy powołanych na turniej znalazł się zawodnik Cuprum Lubin, Grzegorz Łomacz.