Oldbojki Zagłębia Lubin nie zwalniają tempa. Tym razem lubińskie zawodniczki podczas Mistrzostwa Polski Masters w piłce ręcznej zdobyły brązowy medal!
POLKOWICE. Wyjazdowa wygrana KGHM ZANAM
Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice pokonali w meczu wyjazdowym Piasta Karnin Gorzów Wlkp. 2:0. Bramki dla polkowickiego zespołu zdobyli Piotr Kasiński i Kamil Hempel.
LUBIN. Nowa zawodniczka w Zagłębiu
Małgorzata Mączka została nową szczypiornistką Metraco Zagłębia Lubin.
LUBIN. Plan przygotowań Cuprum
Zawodnicy MKS Cuprum Lubin poznali letni plan przygotowań. Lubińskich panczenistów czekają trzy obozy przygotowawcze.
LUBIN. Korea zagra po raz trzeci
Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin mają za sobą dwa mecze sparingowe z reprezentacją Korei Południowej. Każdy, kto chciałby jeszcze zobaczyć w akcji 6-krotne medalistki olimpijskie ma ku temu okazję. Aktualne mistrzynie Azji zaprezentują się na pakiecie hali RCS-u jeszcze w poniedziałek o godzinie 17:30.
LUBIN/POLKOWICE. Derby dla KS-u
W 3. ligowych derbach Zagłębia Miedziowego piłkarze KGHM ZANAM Polkowice pokonali w Lubinie rezerwy Zagłębia 3:2.
LUBIN. Każdy był zwycięzcą (WIDEO)
Za nami III Festiwal Piłki Ręcznej dla uczniów klas V. Impreza jak co roku rozgrywana jest pod hasłem „Każdy jest zwycięzcą”.
LEGNICA/LUBIN. Nieudana sobota młodych szczypiornistów
Sobota nie była udanym dniem dla piłkarzy ręcznych Zagłębia Lubin i Siódemki Miedź Legnica, występujących w kategorii junior młodszy. W drugim meczu podczas turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski juniorów młodszych Zagłębie Lubin musiało uznać wyższość Ostrovii Ostrów Wielkopolski, przegrywając 24:25. Legniczanie musieli uznać wyższość Truso Elbląg.
LUBIN. Korea znów lepsza
Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin rozegrały drugi mecz sparingowy z reprezentacją Korei Południowej. Również tym razem mistrzynie Azji, przygotowujące się na Igrzyska Olimpijskie okazały się lepsze od miedziowych. Dzisiejsze spotkanie zakończyło się 20-bramkowym zwycięstwem podopiecznych Lim Young Chula.
LUBIN. Strzelecki popis nowej zawodniczki Zagłębia
Małgorzata Buklarewicz zdobyła 12 bramek przeciwko Borussi Dortmund! Jej drużyna Blomberg Lippe przegrała 26:29 i pożegnała się z marzeniami o finale pucharu Niemiec.










