Reprezentacja Korei Południowej ma za sobą pierwszy trening w hali Regionalnego Centrum Sportowego. Mistrzynie Azji przy okazji pobytu w Lubinie rozegrają dwa mecze towarzyskie z zespołem Metraco Zagłębia Lubin.
LUBIN. Z Koreą o 18:00
MKS Zagłębie Lubin S.A. informuje, iż obydwa mecze towarzyskie z Koreą Południową rozpoczną się o godzinie 18:00 w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.
REGION. FEN bez Biszczaka
Legniczanin Paweł Biszczak nie wystąpi w podczas gali FEN 12 Feel the Force, która odbędzie się w najbliższy piątek we Wrocławiu. Organizatorzy poinformowali dotarła o poważnym stanie zdrowia pretendenta do pierwszego tytułu mistrza wagi średniej FEN w formule K-1 Rules. W związku z tym nastąpi zmiana w karcie walk.
POLKOWICE. Kijkarze KS Metraco Polkowice najlepsi
Ponad 700 osób stanęło na starcie rozegranego w Konstancinie-Jeziornej Pucharu Polski w Nordic Walking. Inauguracja Pucharu rozpoczęła się rewelacyjnie dla kijkarzy KS Metraco Polkowice. Polkowiccy zawodnicy zdeklasowali rywala zdobywając łącznie 21 medali.
LEGNICA. Udane występy LKT
Bardzo udanie zakończyły się tegoroczne mistrzostwa Polski dla juniorów młodszych Legnickiego Klubu Taekwon-do rozegrane w minioną sobotę i niedzielę w Centrum Turystyczno-Sportowym w Nowej Rudzie Słupiec.
LUBIN. Bożena Karkut o Koreankach
Dwa mecze towarzyskie z reprezentacją Korei Południowej rozegrają szczypiornistki Metraco Zagłębia Lubin – Czujemy się wyróżnieni – mówi Bożena Karkut, szkoleniowiec miedziowej drużyny.
LUBIN. Dwa razy z Koreą
Znane są już terminy meczów towarzyskich pomiędzy Metraco Zagłębiem Lubin a reprezentacją Korei Południowej. Spotkania zostaną rozegrane w czwartek 19 i sobotę 21 maja.
REGION. Zabójczy początek Krokusa
W Prochowicach odbył się mecz grupy IV legnickiej Klasy B, w którym Krokus Kwiatkowice mierzył się z Unią Rosochata. Lider rozgrywek zwyciężył bez większych problemów.
LEGNICA/LUBIN. Trzecioligowe derby dla Zagłębia (FOTO)
Bardzo ważne zwycięstwo zanotowały rezerwy Zagłębia Lubin. W derbowym pojedynku lubinianie pokonali 2:0 Miedź II Legnica. Obie bramki padły jeszcze przed przerwą.
GŁOGÓW. Chrobry zatrzymał Wisłę!
Do sporej niespodzianki doszło na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy. Chrobry Głogów pokonał u siebie kandydata do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej, Wisłę Płock 2:0 (0:0).









