Trwają nabory do klas sportowych przy Zespole Szkół Sportowych w Lubinie. W swoje szeregi zapraszają łyżwiarze i piłkarze ręczni.
LUBIN. Grzyb w kadrze
Selekcjoner reprezentacji piłkarek ręcznych Kim Rasmussen ogłosił nazwiska 23 zawodniczek, które znalazły się w szerokim składzie reprezentacji Polski na czerwcowe mecze eliminacji Mistrzostw Europy. W kadrze znalazła się zawodniczka Metraco Zagłębia Lubin, Kinga Grzyb.
GŁOGÓW. Chrobry oddalił się od podium
Nie było emocji w meczu drużyn walczących o podium na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy. Chrobry Głogów uległ gładko spadkowiczowi z najwyższej klasy rozgrywkowej Zawiszy Bydgoszcz 1:4 (1:2).
LEGNICA. Bez rekordu, ale z wygraną!
W meczu 30. kolejki I ligi Miedź pokonała Sandecję 3:1. Legniczanie cieszyli się z kolejnego zwycięstwa, ale nie udało im się poprawić klubowego rekordu meczów bez straconej bramki.
LEGNICA. W końcu u siebie
Po czterech meczach wyjazdowych z rzędu Miedź Legnica w końcu pokaże się przed własną publicznością. Już godzinie 18.00 legnicki zespół podejmie Sandecję Nowy Sącz.
POLKOWICE. Bramkarka KS-u w kadrze
Bramkarka KS Polkowice Oliwia Macała została powołana do kadry dziewcząt Dolnośląskiego ZPN na mecz Eliminacyjny Mistrzostw Polski U-13. 14 maja reprezentacja Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej zagra z kadrą Śląskiego ZPN.
LUBIN. Szczypiorniak dla najmłodszych (FOTO)
Za nami kolejna akcja „Ręczną z Klasą”. Tym razem w hali RCS-u w Lubinie gościło blisko 100 dzieci z drugich klas Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie.
LEGNICA. Nieudane pożegnanie Siódemki (FOTO)
Piłkarze ręczni Siódemki Miedź Legnica przegraną pożegnali się ze swoją publicznością w sezonie 2015/16. Legniczanie ulegli niespodziewanie niżej notowanemu SPR-owi Tarnów.
LUBIN. Puchary coraz bliżej!
Zespół Piotra Stokowca kończy weekend w znakomitych humorach. W wyjazdowym meczu 35. kolejki Ekstraklasy, KGHM Zagłębie Lubin pokonało ekipę Czesława Michniewicza 3:1. Taki rezultat dał miedziowym czwartą pozycję w grupie mistrzowskiej.
LUBIN. Drugie miejsce i awans (FOTO)
Za nami turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski juniorów młodszych, który od piątku rozgrywany był w Lubinie. W grupie J najlepsi okazali się szczypiorniści Truso Elbląg, drugie miejsce zajęli gospodarze.










