LEGNICA. Zaległy mecz na plus

Piłkarze ręczni Siódemki Miedź Legnica rozegrali zaległe spotkanie w grupie B pierwszej ligi. Podopieczni Piotra Będzikowskiego pokonali spadkowicza z najwyższej klasy rozgrywkowej, Nielbę Wągrowiec 26:23.

POLKOWICE. Wrócić do Bydgoszczy

Koszykarki MKS Polkowice wracają do własnej hali, gdzie będą chciały odrobić straty i przedłużyć swoje szanse na awans do finału Tauron Basket Ligi Kobiet. Spotkanie numer trzy dzisiaj o godzinie 17:45 w Polkowicach.

LEGNICA. Znakomity występ LKT

Znakomicie spisali się zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, Juniorów i Juniorów Młodszych rozegranych w minioną sobotę w Lubinie. Na starcie stanęło ponad 280 młodych adeptów z województwa dolnośląskiego i opolskiego.

POLKOWICE. Nordikowcy podbili Wielkopolskę

14 medali wywalczyli zawodnicy KS Metraco Polkowice podczas rozegranego w Jastrowiu Pucharu Wielkopolski w Nordic Walking. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Katarzyna Skrycka, Renata Jędrasiak, Ireneusz Lubiatowski, Stefan Helwich oraz Janina Woronko-Zaczyńska, Roman Woroch i Józef Piątkowski.