POLKOWICE. Wójcik wygrał klasę MX1C

W Obornikach Wlkp. rozegrana została I Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w motocrossie. Zwycięzcą klasy MX1C został zawodnik KS Metraco Polkowice Marcin Wójcik. W klasyfikacji klubowej polkowiczanie uplasowali się na wysokim 4. miejscu.

LUBIN. W Krakowie mecz sezonu

Dla Wisły Kraków dzisiejsze spotkanie z Zagłębiem Lubin urasta do rangi najważniejszego meczu w sezonie. „Biała Gwiazda” walczy o awans do grupy mistrzowskiej ekstraklasy, w której grę już kilka kolejek temu zapewnili sobie podopieczni Piotra Stokowca.