MKS Selgros Lublin to najbardziej utytułowany klub żeńskiego szczypiorniaka w Polsce. Ekipa z Lubelszczyzny ma na swoim koncie aż 18 mistrzowskich tytułów. MKS zagra na Final Four Pucharu Polski.
LUBIN. Miedziowi wracają po przerwie
Po reprezentacyjnej przerwie na parkiety wracają szczypiorniści. Zawodników Zagłębia Lubin czeka rywalizacja w Pucharze Polski.
LUBIN. FF: Sylwetki drużyn – Pogoń Baltica Szczecin
Już w sobotę rozpocznie się Final Four Pucharu Polski w piłce ręcznej kobiet. Na parkiecie zobaczymy cztery najlepsze drużyny rozgrywek, w tym Pogoń Baltica Szczecin.
LUBIN. Zapraszają na nabory
MKS Cuprum Lubin i Zespół Szkół Sportowych w Lubinie ogłaszają nabór do klasy I gimnazjum o profilu łyżwiarstwo szybkie z wrotkarstwem.
POLKOWICE. Sukces tenisistów stołowych
W Miliczu rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w tenisie stołowym. W zawodach udanie rywalizowali tenisiści KS Polkowice zdobywając 5 złotych medali.
POLKOWICE. Wójcik wygrał klasę MX1C
W Obornikach Wlkp. rozegrana została I Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w motocrossie. Zwycięzcą klasy MX1C został zawodnik KS Metraco Polkowice Marcin Wójcik. W klasyfikacji klubowej polkowiczanie uplasowali się na wysokim 4. miejscu.
LUBIN. Medalu nie będzie (FOTO, WIDEO)
Bez swojej supersnajperki Żani Marić zagrały w rewanżowym meczu piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin. Miedziowe nie poradziły sobie ze świetnie dysponowanym Vistalem i nie zagrają o medale mistrzostw Polski.
LUBIN. Kubot zagra w Monte Carlo
Tenisowa rywalizacja przenosi się do Europy. Dla zawodników sprawdzianem przed wielkoszlemowym Roland Garros będzie turniej Monte-Carlo Rolex Masters. Na Lazurowym Wybrzeżu zobaczymy m.in. Łukasza Kubota.
LEGNICA. Ikar przegrał w derbach
Siatkarze Ikara Legnica zakończyli sezon. W ostatnim meczu grupy D trzeciej ligi podopieczni Bogusława Pielucha przegrali na wyjeździe z Gwardią Wrocław 1:3.
LUBIN. W Krakowie mecz sezonu
Dla Wisły Kraków dzisiejsze spotkanie z Zagłębiem Lubin urasta do rangi najważniejszego meczu w sezonie. „Biała Gwiazda” walczy o awans do grupy mistrzowskiej ekstraklasy, w której grę już kilka kolejek temu zapewnili sobie podopieczni Piotra Stokowca.










