LUBIN. Tytani najlepsi (FOTO)

Za nami inauguracja rundy wiosennej rozgrywek o Puchar Polski. Ty razem turniej se serii Sevens odbył się w Lubinie. Organizatorem zawodów był Klub Rugby Miedziowi Lubin. Najlepsza okazała się ekipa Tytanów Gniezno.

POLKOWICE. MKS w półfinale!

Dwa mecze wystarczyły koszykarkom MKS-u Polkowice do zameldowania się w półfinale play-off Tauron Basket Ligi Kobiet. Podopieczne Wadima Czeczuro zwyciężyły w Gdyni 70:68 i rywalizację ćwierćfinałową zakończyły stanem 2:0.