W siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce odbyło się losowanie 1/4 finału PGNiG Pucharu Polski mężczyzn. Szczypiorniści Chrobrego Głogów zmierzą się w dwumeczu z Górnikiem Zabrze, zawodników Zagłębia Lubin czeka starcie z wicemistrzem Polski, Orlen Wisłą Płock.
LUBIN. Lekcja WF-u ze szczypiornistami (FOTO)
Akcja „Ręczna z Klasą” organizowana jest w ramach akcji „Stop zwolnieniom z WF-u”. Organizatorami przedsięwzięcia są MKS Zagłębie Lubin S.A. i Regionalne Centrum Sportowe w Lubnie.
LUBIN. Cuprum ograło kolejnego faworyta (FOTO)
Lubińscy siatkarze po raz kolejny utarli nosa zespołowi z czołówki PlusLigi. Tym razem we własnej hali pokonali Jastrzębski Węgiel, 3:1.
LUBIN. Zagłębie w ćwierćfinale Pucharu Polski (FOTO)
Piłkarze ręczni Zagłębia Lubin pewnie awansowali do ćwierćfinału Pucharu Polski. We Wrocławiu miedziowi pokonali derbowego rywala – WKS Śląsk różnicą aż siedemnastu bramek.
LUBIN. Czołówka znów w Lubinie
Do końca rundy zasadniczej siatkarskiej PlusLigi nie pozostało wiele spotkań. Dziś, podopieczni Gheorghe Cretu mają szansę na podtrzymanie dobrej passy, którą Cuprum zapoczątkowało zwycięstwem nad Resovią Rzeszów, a następnie Treflem Gdańsk. Trzeci rywal, to także jedna z najlepszych ekip w kraju – Jastrzębski Węgiel.
LUBIN. Zagłębie zagra ze Śląskiem
W sobotę kibice Zagłębia cieszyli się z wygranej piłkarzy nożnych na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Zagłębie ze Śląskiem zmierzy się ponownie już w środę, ale tym razem w szranki staną szczypiorniści obu klubów. W hali AWF-u we Wrocławiu czeka nas starcie w 1/8 finału Pucharu Polski.
LUBIN. Pewna wygrana młodych szczypiornistek
Piłkarki ręczne Zagłębia II Lubin pokonały bez problemów TS ZEW Świebodzin 29:21 (16:10).
LUBIN. Znów jedną bramką
Szczypiorniści rezerw Zagłębia Lubin przegrali kolejne spotkanie w obecnym sezonie jedną bramką. Tym razem musieli uznać wyższość OSiR-u Komprachcice.
LUBIN. Brązowy medal w Chinach
W Changchun zakończył się finał Pucharu Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim. W Chinach MKS Cuprum Lubin reprezentowały dwie zawodniczki – Kaja Ziomek i Andżelika Wójcik. W biegu drużynowym lubinianki zdobyły brązowy medal!
GŁOGÓW. Przysiężny postawił się Mayerowi
Głogowski tenisista, Michał Przysiężny zaliczył dobry występ przeciwko Leandro Mayerowi. Spotkanie zostało rozegrane w ramach spotkania Polska – Argentyna w Pucharze Davisa. Zawodnicy z Ameryki Południowej wygrali 3:2.










