GŁOGÓW/LUBIN. Poznali pucharowych rywali

W siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce odbyło się losowanie 1/4 finału PGNiG Pucharu Polski mężczyzn. Szczypiorniści Chrobrego Głogów zmierzą się w dwumeczu z Górnikiem Zabrze, zawodników Zagłębia Lubin czeka starcie z wicemistrzem Polski, Orlen Wisłą Płock.

LUBIN. Czołówka znów w Lubinie

Do końca rundy zasadniczej siatkarskiej PlusLigi nie pozostało wiele spotkań. Dziś, podopieczni Gheorghe Cretu mają szansę na podtrzymanie dobrej passy, którą Cuprum zapoczątkowało zwycięstwem nad Resovią Rzeszów, a następnie Treflem Gdańsk. Trzeci rywal, to także jedna z najlepszych ekip w kraju – Jastrzębski Węgiel.

LUBIN. Zagłębie zagra ze Śląskiem

W sobotę kibice Zagłębia cieszyli się z wygranej piłkarzy nożnych na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Zagłębie ze Śląskiem zmierzy się ponownie już w środę, ale tym razem w szranki staną szczypiorniści obu klubów. W hali AWF-u we Wrocławiu czeka nas starcie w 1/8 finału Pucharu Polski.

LUBIN. Brązowy medal w Chinach

W Changchun zakończył się finał Pucharu Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim. W Chinach MKS Cuprum Lubin reprezentowały dwie zawodniczki – Kaja Ziomek i Andżelika Wójcik. W biegu drużynowym lubinianki zdobyły brązowy medal!