LUBIN. Tylko punkt Cuprum

Po pięciosetowej batalii z MKS-em Będzin jeszcze we własnej hali, podopiecznym Gheorghe Cretu pozostał spory niedosyt i dwa punkty na koncie. Lubinianie liczyli na ich komplet w Kielcach. Tym razem było jeszcze słabiej. Effectorowi zdołali wyrwać jedynie punkt.

GŁOGÓW. Jednostronne derby

Nie mogło być i nie było emocji w derbowym spotkaniu pomiędzy szczypiornistami Chrobrego Głogów i Śląska Wrocław. Gospodarze bez najmniejszych problemów wygrali różnicą dziesięciu bramek.