POLKOWICE. Medale nordikowców

Pięć medali wywalczyli zawodnicy sekcji nordic walking KS Metraco Polkowice podczas rozegranych w Pile zawodów z cyklu „Korona Wielkopolski”. Na najwyższym stopniu podium stanęli Bogdan Grygorowicz oraz Ireneusz Lubiatowski.