Rozpoczęły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Badmintonie. W Europie jest to jedna z ważniejszych imprez w tej dyscyplinie sportu.
LUBIN/LEGNICA. Zagłębie lepsze od Miedzi
Piłkarze ręczni Zagłębia Lubin mają za sobą drugi mecz kontrolny w ramach przygotowań do drugie części sezonu. Miedziowi kolejny raz zmierzyli się z pierwszoligowym rywalem. Tym razem była to Siódemka Miedź Legnica. Mecz zakończył się zwycięstwem Zagłębia 34:17 (16:10).
LUBIN. Wyraźna przegrana szczypiornistek
W meczu w Koszalinie spodziewaliśmy się emocjonującego spotkania. Tymczasem to gospodynie od początku do końca dyktowały warunki gry, wygrywając różnicą aż dziewięciu trafień. Jedynym pozytywem dzisiejszego dnia jest powrót na parkiet Karoliny Semeniuk!
LUBIN. Po punkty do Koszalina
Po ostatnich meczach ligowych z niżej notowanymi rywalami szczypiornistkom Metraco Zagłębia Lubin przyjdzie zmierzyć się na wyjeździe z mającą medalowe aspiracje ekipą z Koszalina. Spotkanie na parkiecie rywalek odbędzie się dzisiaj o godzinie 18:00.
LUBIN/LEGNICA. Sparing Zagłębia z Miedzią
Piłkarze ręczni Zagłębia Lubin rozegrają dziś kolejny sparing w ramach przygotowań do drugiej części sezonu. Przeciwnikiem lubińskiego zespołu będzie Siódemka Miedź Legnica.
GŁOGÓW. 4 bramki Jureckiego, wygrana Polski!
Po kolejnym emocjonującym meczu reprezentacja Polski pokonała Macedonię 24:23 i awansowała do kolejnej fazy Mistrzostw Europy. Cztery bramki w spotkaniu zdobył zawodnik Chrobrego Głogów, Bartosz Jurecki.
LUBIN. Drugie miejsce panczenistki Cuprum!
Panczenistka MKS Cuprum Lubin Kaja Ziomek odniosła życiowy sukces podczas Pucharu Świata Juniorów, który odbywa się we Włoskim Baselga di Piné.
LEGNICA. Wygrana i niedosyt Ikara
Dość nieoczekiwanie w meczu Ikara Legnica z Pogonią Góra zobaczyliśmy aż pięć setów. Gospodarze wygrali 3:2, ale po spotkaniu pozostał spory niedosyt.
LUBIN. Dwa punkty Cuprum
Tradycji stał się za dość. Siatkarze Cuprum Lubin pokazali, że mają receptę na drużynę Czarnych Radom. Dziś podopieczni Gheorghe Cretu pokonali swoich rywali 3:2.
ZŁOTORYJA. Tygrysy poskromione
Siatkarze KKS Ren-But wygrali kolejny mecz z zespołem z czołówki. Tym razem złotoryjanie, po pięciosetowej batalii pokonali wicelidera rozgrywek UKS Tygrysy Strzelin.










