W Polkowicach odbył się turniej Fesco Cup o Puchar Burmistrza Polkowic. Najlepsi okazali się gospodarze.
LUBIN. Tenisowa integracja (FOTO)
W Hali Tenisowej w Lubinie odbył się Noworoczny Turniej Deblowy dla par mieszanych. Najlepszy okazał się mikst w składzie Beata Kozak – Paweł Wojtyczka.
LUBIN. Udane występy panczenistów Cuprum
W Zakopanem odbyły się zawody z cyklu Pucharu Polski i Ogólnopolskich Zawodów Kwalifikacyjnych. Reprezentanci MKS Cuprum Lubin zanotowali bardzo dobre wyniki.
LUBIN. SMK wygrało na parkiecie lidera!
Znakomite zawody rozegrali koszykarze SMK. Lubinianie wygrali na parkiecie lidera trzeciej ligi SKF KKK Maximus Kąty Wrocławskie 70:64.
LUBIN. Panczenistki w kadrze
Udane występy panczenistek MKS Cuprum Lubin na mistrzostwach Polski zaowocowały powołaniami do kadry.
JAWOR. Przegrana Olimpii (FOTO)
Kibice w Jaworze nie mogą czuć się usatysfakcjonowani. Zespół Olimpii przegrał w meczu 15. kolejki drugiej ligi siatkówki kobiet z Sokołem 43 ASZ AWF Katowice 1:3.
LUBIN. Gra młodzież
W niedzielę odbędą się trzy mecze z udziałem zespołów młodzieżowych piłki ręcznej Zagłębia Lubin.
LUBIN. Przegrana w finale eliminacji
Łukasz Kubot nie zagra w turnieju głównym ATP World Tour 250, które odbywają się na kortach twardych w Sydney. Pochodzący z Lubina tenisista odpadł w decydującej fazie eliminacji.
LUBIN. Biszczak zwyciężył walkę wieczoru
W hali RCS-u w Lubinie odbyła się jubileuszowa, dziesiąta gala Fight Exclusive Night. W walce wieczoru zwyciężył Paweł Biszczak.
POLKOWICE. Nieudany rewanż polkowiczanek (FOTO)
Podobnie jak w pierwszej rundzie, tak i tym razem tenisistki stołowe KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice musiały uznać wyższość zespołu z Lidzbarka Warmińskiego. W Polkowicach gospodynie przegrały 0:3.









