W dzisiejsze popołudnie koszykarki MKS Polkowice staną przed szansą na dziesiąte ligowe zwycięstwo z rzędu. Aby sprawić sobie i swoim kibicom prezent pod choinkę polkowiczanki muszą pokonać Energę Katarzynki Toruń.
LUBIN. Pewna wygrana SMK (FOTO)
Koszykarze SMK Lubin odnieśli bardzo pewnie zwycięstwo. Lubinianie bez najmniejszych problemów pokonali na własnym parkiecie WSTK Wschowa 93:59.
LUBIN. Tym razem bez tie-breaka (FOTO)
Po pięciu z rzędu meczach zakończonych tie-breakiem siatkarze Cuprum Lubin w końcu wygrali bez straty seta. Dzięki zwycięstwu lubinianie utrzymali dystans do czołówki PlusLigi.
LUBIN. Cuprum w roli faworyta
Nietypowo, bo o godzinie 14.45, siatkarze Gheorghe Cretu wyjdą na parkiet Hali RCS, aby powalczyć o kolejne punkty w PlusLidze. Dziś, zmierzą się na własnym terenie z Łuczniczką Bydgoszcz.
LUBIN. Świąteczny turniej rugby (FOTO)
Dzieci przepadają za rugby, czego przykładem był kolejny turniej w odmianie TAG, na którym zjawiło się liczne grono małych sportowców z klas czwartych i piatych. Tym razem gospodarzem rozgrywek była Szkoła Podstawowa nr 14. W rywalizacji udział wzięli uczniowie tejże placówki, a także szkół nr 5, 12 i adeptów Akademii Miedziowi Lubin.
LUBIN. Gra młodzież
Przed nami ostatnie mecze drużyn młodzieżowych w tym roku. W sobotę o ligowe punkty powalczą trzy zespoły piłki ręcznej Zagłębia Lubin.
LUBIN. WF w hali RCS-u (FOTO)
Za nami druga odsłona akcji „Ręczna z Klasą”. Tym razem w hali Regionalnego Centrum Sportowego gościliśmy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Lubinie.
POLKOWICE/LUBIN. Miedziowi poprowadzili WF (FOTO)
Piłkarki i piłkarze ręczni Zagłębia Lubin gościli w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Miedziowi zostali zaproszeni, by wziąć udział w projekcie „Lekcja z mistrzem”.
LEGNICA. Stawarz trenerem kadry
Trener Legnickiego Klubu Taekwon-do Łukasz Stawarz wybrany został ponownie na stanowisko Trenera Reprezentacji Polski Mężczyzn w Taekwon-do na lata 2015 – 2019.
LUBIN. Liga Sensible na półmetku
Przed nami piąta kolejka Lubińskiej Ligi Sensible Soccer. Najlepsi zawodnicy z naszego miasta po raz kolejni zagrają o miano najlepszego gracza, które dzierżyć będą przez kolejny miesiąc.










