LUBIN. Najmłodsi zagrali w badmintona (FOTO)

Ponad pięćdziesięciu młodych zawodników wzięło udział w Dolnośląskich Mistrzostwach w Badmintonie. Na parkiecie II LO, mogliśmy oglądać rywalizację dzieci, które na co dzień ćwiczą w swoich macierzystych klubach, a także zawodników, którzy rozwijają swoje umiejętności indywidualnie pod okiem wyszkolonych trenerów.