LUBIN. Jaszka na meczu Zagłębia

Bartłomiej Jaszka kolejny raz gościł w hali RCS-u, oglądając mecz piłkarzy ręcznych Zagłębia Lubin. „Jacha” przyniósł szczęście miedziowym, którzy wygrali dwa mecze z rzędu i podreperowali swój dorobek punktowy.

LEGNICA. Miedź zdobyła Wągrowiec!

Wygranej Siódemki Miedź w Wągrowcu można było się spodziewać. Ale aż tak łatwej przeprawy na terenie spadkowicza z PGNiG Superligi chyba już nie. Podopieczni Piotra Będzikowskiego zagrali znakomite zawody i ograli Nielbę Wągrowiec 38:31 (22:11).