JAWOR. Zebrali ponad 20 tysięcy dla WOŚP (FOTO)

Jawor kwotaJaworski sztab WOŚP-u zamknął 24. Finał kwotą ponad 26 tysięcy złotych. Wolontariusze dali z siebie wszystko, a organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Atrakcji nie brakowało.

24. finał odbył się w Jaworze dzięki zaangażowaniu trzech organizatorów: Europejskiego Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, Spółdzielczego Klubu Piast oraz Jaworskiego Ośrodka Kultury.

Jawor5Tegoroczny finał uświetniło mnóstwo atrakcji m.in. otwarte zajęcia szachowe, warsztaty plastyczne, pokaz sztuk walki i turniej strzelecki. Liczną widownię przyciągnęły występy znanych zespołów. Na scenie w ECMEN zagrali: Ga Ga Zielone Żabki, Fair Tale Show, Hope i York.

Jednak pierwsze skrzypce w orkiestrze pod batutą Jurka Owsiaka co roku grają darczyńcy i wolontariusze, którzy przez cały dzień dali z siebie wszystko, aby zapełnić orkiestrowe puszki. W tym roku jaworzanie nie zawiedli, dzięki ich hojności udało się zebrać ponad 26 tysięcy złotych.

Jawor3O godzinie 20 jaworzanie wysłali światełko do nieba oraz posmakowali okolicznościowego tortu.

Wszystkie zebrane podczas finału pieniądze zostaną przeznaczone na tegoroczny cel WOŚP czyli sprzęt na oddziały pediatryczne oraz godną opiekę dla seniorów.

SIL/fot.Facebook Sztab WOŚP Jawor