Na co dzień gaszą pożary, pomagają przy wypadkach i uczestniczą w wielu rozmaitych interwencjach, nierzadko narażając swoje własne życie i zdrowie. Tym razem strażacy z powiatu głogowskiego mieli okazję spędzić czas w miłej i wesołej atmosferze. Bal Strażaka odbył się już po raz szósty, choć w tym roku
Była to już szósta edycja Balu Strażaka w gminie Żukowice. W tym roku ochotnicy bawili się w wyremontowanej sali wiejskiej w Brzegu Głogowskim. Była to znakomita okazja do wspólnych rozmów i biesiadowania. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. przedstawiciele miejscowego OSP, a także druhowie z Dobrzejowic, Kłody, Kromolina czy Czernej. W zabawie wzięli udział również: st. bryg. Piotr Durał, Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Głogowie, starosta głogowski Jarosław Dudkowiak, wójt gminy Żukowice Krzysztof Wołoszyn oraz Marcin Kuchnicki, radny powiatu głogowskiego.
Oprawę muzyczną zapewnił zapewnił zespół Crazy Band. Strażacy ze swoimi małżonkami, partnerami bawili się od godziny 20 aż do białego rana.
.
Fot. Czytelnik












