Już w piątek juniorzy młodsi Zagłębia Lubin rozpoczną walkę o awans do półfinałów Mistrzostw Polski w piłce ręcznej. Miedziowi będą gospodarzami turnieju ćwierćfinałowego, który odbędzie się w dniach 6-8 maja w hali przy ulicy K.E.N. oraz w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.
POLKOWICE. Walczyli w Lubaniu (FOTO)
Pięściarze Klubu Sportowego Polkowice uczestniczyli w Turnieju Bokserskim o Puchar Starosty Lubańskiego. Swoje walki wygrali Marcin Niciński i Mateusz Pustuła.
LUBIN. Talent w Zagłębiu!
Od sezonu 2016/2017 w barwach lubińskiego Zagłębia zobaczymy utalentowanego skrzydłowego, Arka Moryto! Były zawodnik SMS-u Gdańsk związał się z Zagłębiem 2-letnią umową.
Trenerzy: Skupiamy się na kolejnych małych krokach
Już w piątek w Lubinie rozpocznie się turniej ćwierćfinału Mistrzostw Polski juniorów młodszych. O celach i szansach lubińskiej drużyny rozmawialiśmy z duetem trenerskim Piotr Obrusiewicz – Artur Pastuch.
POLKOWICE. Kijkarze z medalami
W Ośrodku Sportowo Rekreacyjnym Góra Dzikowiec odbyły się zawody Nor-DZIK Walking Dzikowiec 2016. W rywalizacji wzięło udział 76 osób z Dolnego Śląska, a w wśród nich zawodnicy KS Metraco Polkowice.
LEGNICA. Kolejne sukcesy LKT (FOTO)
Znakomicie dla Reprezentacji Polski w Taekwon-do zakończyły się tegoroczne Mistrzostwa Europy w Taekwon-do rozegrane w fińskim Tampere. Polacy okazali się bezkonkurencyjni w gronie 28 ekip pewnie po raz kolejny wygrywając klasyfikację końcową Euro 2016.
LUBIN. Zagrają o awans
Juniorzy młodsi Zagłębia Lubin walczą o awans do półfinału Mistrzostw Polski. Grupa J, w której zagrają miedziowi swoje mecze rozgrywać będą w Lubinie. Turniej odbędzie się w dniach 6-8 maja w hali przy ulicy K.E.N.
POLKOWICE. Armia we złocie
Trzy złote medale wywalczyli zawodnicy KS Metraco Armii Polkowice podczas rozegranego w Ostrowcu Świętokrzyskim Pucharu Europy WAKO w kickboxingu. Swoje pojedynki wygrali Fabio Di Lalla, Kacper Muszyński i Damian Wawrzyniak.
LUBIN/GŁOGÓW. Chrobry bez szans w derbach!
W derbowym spotkaniu piłkarze ręczni Zagłębia Lubin rozgromili Chrobrego Głogów i są bardzo blisko zajęcia siódmego miejsca na finiszu rozgrywek! Na rewanż lubinianie pojadą z 11-bramkową zaliczką!
POLKOWICE. Ilanka pokonana
Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice pokonali w mecze ligowym Ilankę Rzepin 2:1. Bramki dla zielono-czarnych zdobyli Piotr Kasiński i Maciej Bancewicz.










