Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin pokonały AZS Łączpol AWFiS Gdańsk, ale nie odrobiły strat z pierwszego meczu. Tym samym miedziowe zagrają o siódme miejsce na finiszu PGNiG Superligi Kobiet.
POLKOWICE. Derbowa walka o brąz
Stawką derbowego starca pomiędzy MKS Polkowice a Ślęzą Wrocław będzie brązowy medal Tauron Basket Ligi Kobiet. Mecz numer jeden odbędzie się dzisiaj w stolicy Dolnego Śląska.
LUBIN. Sobotni dwumecz piłki ręcznej
W sobotę w hali Regionalnego Centrum Sportowego czekają nas dwa mecze piłki ręcznej z udziałem żeńskiej i męskiej drużyny Zagłębia Lubin.
LEGNICA. Znów bez bramek
W meczu 28. kolejki rozgrywek I ligi Miedź Legnica zmierzyła się w Suwałkach z miejscowymi Wigrami. Zespoły podzieliły się punktami po bezbramkowym remisie.
LEGNICA. Wysoka przegrana Siódemki
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski nie dał szans szczypiornistom Siódemki Miedź Legnica. Gospodarze wygrali 32:20 (14:11) i zapewnili sobie awans do PGNiG Superligi Mężczyzn.
LUBIN. Kubot i Matkowski w półfinale
Łukasz Kubot i Marcin Matkowski awansowali do półfinału gry podwójnej turnieju ATP World Tour 250 w Estoril. W Portugalii polska para pokonała po super tie-breaku reprezentantów gospodarzy.
POLKOWICE. KS zagra z Ilanką
30 kwietnia piłkarze KGHM ZANAM Polkowice rozegrają 28. kolejkę ligową. Zielono-czarni podejmować będą przed własną publicznością Ilankę Rzepin. Początek spotkania o godz. 17 na stadionie przy ul. Kopalnianej. Wstęp wolny.
REGION. Kolarskie święto już 5 maja!
Około 150 zawodników z 10 krajów świata weźmie udział w 51. edycji wyścigu „CCC Tour – Grody Piastowskie”. O najwyższe laury w tym roku powalczy 19 ekip, reprezentujących Europę, Azję i USA. Wyścig odbędzie się w dniach 5-8 maja przede wszystkim na terenie Zagłębia Miedziowego, niestety po raz pierwszy w swojej długiej historii bez udziału…
LUBIN. Pewny awans Wisły
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock awansowali do Final Four Pucharu Polski. W rewanżowym meczu ćwierćfinałowym wicemistrzowie Polski pokonali Zagłębie Lubin 35:23. Spotkanie miało bardzo podobny przebieg, jak to rozegrane w Płocku.
REGION. Krecik Cup za nami (FOTO)
Dziewięć drużyn z czterech miast wzięło udział w pierwszej edycji turnieju „Krecik Cup”. Zespoły wystąpiły w kategoriach chłopców i dziewczynek. Najlepsze okazały się: MKS Zagłębie Lubin i SP 14 w Lubinie.










