Weronika Szczytyńska zdobyła trzecie miejsce w Grand Prix Fitness w kategorii bikini fitness powyżej 168cm. Zawody odbyły się podczas Fit Weekendu w Kielcach w dniach 23-24 kwietnia.
LUBIN. Awans nie bez problemów
Lubinian Łukasz Kubot i Marcin Matkowski i Łukasz Kubot zagrają w kolejnej rundzie turnieju ATP World Tour 250 na kortach ziemnych w portugalskim Estoril. Polski debel, nie bez problemów pokonał parę Taro Daniel/Daniel Gimeno.
GŁOGÓW. I znów z Górnikiem
Drugi mecz na własnym parkiecie w przeciągu trzech dni rozegrają szczypiorniści Chrobrego. I tym razem w hali im. Ryszarda Matuszaka w Głogowie kibice zobaczą… Górnika Zabrze.
LUBIN. Pucharowy rewanż
Piłkarzy ręcznych Zagłębia Lubin czeka mecz z Orlen Wisłą Płock. Miedziowi zmierzą się z nafciarzami w ramach rewanżu ćwierćfinału Pucharu Polski. Spotkanie odbędzie się w środę o godzinie 18:00 w hali RCS-u w Lubinie.
LUBIN. Zagłębie w ćwierćfinale!
Po juniorkach młodszych do kolejnej fazy mistrzostw Polski w piłce ręcznej awansowali juniorzy młodsi Zagłębia Lubin. Podopieczni Piotra Obrusiewicza i Artura Pastucha zagrają w ćwierćfinale rozgrywek.
POLKOWICE. Armia wróciła z medalami
Zawodnicy KS Metraco Armia Polkowice wzięli udział Ogólnopolskiej Lidze Kickboxingu, która odbyła się w Kolsku. Polkowiczanie aż 9-krotnie schodzili z ringu, jako zwycięzcy.
LUBIN. Złoto po raz trzeci (FOTO)
Wielkim sukcesem zakończyły swój start na Mistrzostwach Dolnego Śląska w Aerobiku Rekreacyjnym uczennice II LO w Lubinie. Podopieczne trener Sylwii Maliszewskiej wygrały rywalizację po raz trzeci z rzędu.
POLKOWICE. Medale nordikowców KS-u
Zawodnicy Klubu Sportowego Polkowice wygrali V Sztafetowe Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Osielsku zajmując dwie pierwsze lokaty. Polkowiczanie stanęli również na najwyższym stopniu podium w III Mistrzostwach Polski w Maratonie. Złote medale w swoich kategoriach wiekowych wywalczyli Lucyna Stępień, Stanisław Bik oraz Bernard Kubicki.
LUBIN. Krecik Cup już w środę!
MKS Zagłębie Lubin S.A. wraz z Regionalnym Centrum Sportowym w Lubinie przygotowali turniej piłki ręcznej dla najmłodszych. Już w środę o godzinie 12:00 odbędzie się pierwsza edycja „Krecik Cup”!
POLKOWICE. Wywalczyli podium
Marcin Wójcik i Emil Przystupa z KS Metraco Polkowice stanęli na podium II Rundy Motocrossowych Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Więcborku. W klasyfikacji klubowej nasz zespół uplasował się na wysokim 4. miejscu.










