W zaległym meczu 3. ligi dolnośląsko-lubuskiej piłkarze KGHM ZANAM Polkowice rozgromili na wyjeździe Bystrzycę Kąty Wrocławskie 5:0. Podopieczni trenera Jarosława Pedryca nadal zajmują fotel lidera.
LEGNICA. 23 medale LKT! (FOTO)
Znakomicie spisali się zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do w rozegranych w Borowej Mistrzostwach Makroregionu dolnośląsko-opolskiego. Legniczanie w dwóch kategoriach wiekowych wywalczyli łącznie 23 medale! LKT swój dorobek powiększyło o 7 złotych, 10 srebrnych i 6 brązowych medali.
REGION. Orlicy KS-u najlepsi
Orlicy KS Polkowice wygrali Ligę Halową OZPN Legnica. W turnieju finałowym w Legnickim Polu zagrały najlepsze drużyny z rocznika 2006: KGHM Zagłębie Lubin, Amico Lubin, Miejski KS Miedź Legnica, Konfeks Legnica i KS Polkowice.
POLKOWICE. Medale nordikowców
Za nami ostatnia edycja Korony Wielkopolski w Nordic Walking 2015/2016. Zawody odbyły się w Olandii.
LUBIN. Złoto i brąz Zagłębia
W Kaliszu odbył się IV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej w kategorii Masters.
LUBIN. Mistrzostwa rozpoczęte!
Rozpoczęły się Mistrzostwa Europy do lat 17 w badmintonie. Polska reprezentacja w pierwszym meczu eliminacyjnym zmierzyła się z Cyprem.
LUBIN. LSS Handball zaprasza
Lubińskie Stowarzyszenie Sportowe Handball ogłasza nabór do amatorskiej drużyny piłki ręcznej. Drużyna bierze udział w rozgrywkach turniejowych o zasięgu ogólnopolskim.
LUBIN. Mistrzostwa Europy na start!
9 dni, blisko 400 zawodników z 38 krajów – już jutro początek Mistrzostw Europy do lat 17 w badmintonie. Impreza odbędzie się w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.
POLKOWICE. Medale pięściarzy KS-u
7 medali wywalczyli zawodnicy KS Polkowice podczas rozegranych w Nysie Mistrzostw Dolnego Śląska w Boksie. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Marcin Niciński i Mateusz Felkel. Srebro zdobył Adrian Niewiedziała, a brąz Gracjan Rzepa, Mateusz Pustuła oraz Łukasz Witoński i Artur Sieńko.
LUBIN. Selekcjoner chwali Zagłębie
Vive Tauron Kielce bez większych problemów pokonało w Lubinie Zagłębie 40:25 (18:13). Po meczu szkoleniowiec mistrzów Polski chwalił swoich zawodników, ale w dobrych słowach wypowiadał się także o miedziowych.










