LEGNICA. 23 medale LKT! (FOTO)

Znakomicie spisali się zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do w rozegranych w Borowej Mistrzostwach Makroregionu dolnośląsko-opolskiego. Legniczanie w dwóch kategoriach wiekowych wywalczyli łącznie 23 medale! LKT swój dorobek powiększyło o 7 złotych, 10 srebrnych i 6 brązowych medali.

REGION. Orlicy KS-u najlepsi

Orlicy KS Polkowice wygrali Ligę Halową OZPN Legnica. W turnieju finałowym w Legnickim Polu zagrały najlepsze drużyny z rocznika 2006: KGHM Zagłębie Lubin, Amico Lubin, Miejski KS Miedź Legnica, Konfeks Legnica i KS Polkowice.

POLKOWICE. Medale pięściarzy KS-u

7 medali wywalczyli zawodnicy KS Polkowice podczas rozegranych w Nysie Mistrzostw Dolnego Śląska w Boksie. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Marcin Niciński i Mateusz Felkel. Srebro zdobył Adrian Niewiedziała, a brąz Gracjan Rzepa, Mateusz Pustuła oraz Łukasz Witoński i Artur Sieńko.