Pierwszy raz od czterech lat piłkarze ręczni Zagłębia Lubin rywalizowali w fazie play-off. Pierwszym rywalem miedziowych w tej fazie rozgrywek był nie było kto, bo sam mistrz Polski i potentat ligi, Vive Tauron Kielce.
LUBIN. Vive jedną nogą w półfinale (FOTO, WIDEO)
Nie było niespodzianki w pierwszym meczu ćwierćfinału play-off, w którym piłkarze ręczni Zagłębia Lubin zmierzyli się z Vive Tauron Kielce. Mistrzowie Polski wygrali pewnie 40:25 (18:13).
LUBIN. Zagrają z mistrzem Polski!
W ćwierćfinale play-off Zagłębie Lubin, jako ósma drużyna rundy zasadniczej zmierzy się z liderem tabeli. Pierwsze miejsce, co nie jest żadną niespodzianką zajął zespół Vive Tauron Kielce. Spotkanie z mistrzem Polski odbędzie się we wtorek o godzinie 18:00 w hali RCS-u w Lubinie.
REGION. Podsumowali biegowe GP (FOTO)
VII edycja Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego po kilku miesiącach zmagań dobiegła końca. Ostatnim sprawdzianem był testem Coopera na stadionie Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Impreza okazała się strzałem w dziesiątkę i pokazała, że bieganie wciąż jest modne.
LUBIN/GŁOGÓW. Kulisy derbów (WIDEO)
Zobacz kulisy derbowego spotkania pomiędzy Zagłębiem Lubin, a Chrobrym Głogów. Miedziowi wygrali 17:15 (9:8) i zagrają w fazie play-off pierwszy raz od czterech lat! Głogowian czeka walka z Azotami Puławy. Materiał przygotowała oficjalna telewizja klubowa ZLtv.
LUBIN. Mistrz Polski w Lubinie!
Już we wtorek 15 marca piłkarze ręczni Zagłębia Lubin rozpoczną walkę w fazie play-off. Mecz z Vive Tauron Kielce odbędzie się w hali Regionalnego Centrum Sportowego o godzinie 18:00. Ruszyła sprzedaż biletów na spotkanie z aktualnymi mistrzami Polski!
LUBIN. SMK wygrywa po dogrywce
Koszykarze SMK Lubin rozegrali zacięty wyjazdowy pojedynek z KKS Siechnicami. Po czterech kwartach na tablicy widniał rezultat remisowy. Do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka, która na swoją korzyść rozstrzygnęli lubinianie.
LUBIN. Sensacja z udziałem Łukasza Kubota!
Lubinian Łukasz Kubot w parze z Marcinem Matkowskim sprawili sensację w I rundzie gry podwójnej turnieju ATP World Tour Masters 1000 w Indian Wells. Biało-czerwoni pokonali najlepszą parę minionego sezonu, Jeana-Juliena Rojera i Horię Tecaua.
LEGNICA. Trzecia wygrana z rzędu Ikara
Siatkarze Ikara Legnica wygrali trzecie spotkanie z rzędu. Tym razem podopieczni Bogusława Pielucha odprawili z kwitkiem ULKS Opal Kudowa Zdrój. Legniczanie z sąsiadem w ligowej tabeli wygrali bez straty seta.
JAWOR. Olimpia bez szans z faworytem
Olimpia Jawor przegrała trzeci mecz z rzędu i rywalizację z AZS-em Opole 0:3. W trzecim spotkaniu z akademiczkami jaworzanki postawiły się tylko w trzecim secie.









