GŁOGÓW/LUBIN. Derby na remis!

Derby Dolnego Śląska po raz kolejny nie zawiodły i dostarczyły nie lada emocji. Niezwykle zacięty pojedynek kończący zmagania 11. kolejki PGNiG Superligi pomiędzy drużynami Chrobrego i Zagłębia zakończył się wynikiem remisowym.

LUBIN. Ograli lidera (FOTO)

Piłkarze rezerw KGHM Zagłębia Lubin w coraz lepszych nastrojach. Podopieczni Pawła Karmelity ograli lidera rozgrywek trzeciej ligi dolnośląsko-lubuskiej, Górnika Wałbrzych 2:1 (1:0). Gole dla gospodarzy zdobyli: Eryk Sobków i Adrian Błąd, dla rywali trafił Marcin Orłowski.

LEGNICA. KSZO odczarowane

Po dwóch przegranych z KSZO szczypiorniści Siódemki Miedź Legnica w końcu ograli rywali z Ostrowca Świętokrzyskiego. Pomimo, że do przerwy podopieczni Piotra Będzikowskiego przegrywali różnicą czterech bramek, w drugiej połowie odwrócili losy meczu.