Do ósmej kolejki czekali na zwycięstwo zawodnicy rezerw Zagłębia Lubin. Pierwsze dwa punkty podopieczni Jarosława Hipnera zdobyli w Środzie Wielkopolskie, gdzie pokonali miejscową Polonię 21:18 (6:9).
LUBIN. Srebro panczenistek Cuprum!
Sukcesem zawodniczek MKS Cuprum Lubin zakończył się występ na Pucharze Świata Juniorów. Kaja Ziomek i Andżelika Wójcik podczas zawodów w Groningen zdobyły srebrny medal w drużynie.
GŁOGÓW/LUBIN. Derby na remis!
Derby Dolnego Śląska po raz kolejny nie zawiodły i dostarczyły nie lada emocji. Niezwykle zacięty pojedynek kończący zmagania 11. kolejki PGNiG Superligi pomiędzy drużynami Chrobrego i Zagłębia zakończył się wynikiem remisowym.
LUBIN. Ograli lidera (FOTO)
Piłkarze rezerw KGHM Zagłębia Lubin w coraz lepszych nastrojach. Podopieczni Pawła Karmelity ograli lidera rozgrywek trzeciej ligi dolnośląsko-lubuskiej, Górnika Wałbrzych 2:1 (1:0). Gole dla gospodarzy zdobyli: Eryk Sobków i Adrian Błąd, dla rywali trafił Marcin Orłowski.
REGION. Orkan wygrał rzutem na taśmę (FOTO)
W grupie dolnośląskiej czwartej ligi rezerwy Chrobrego zmierzyły się na wyjeździe z Orkanem Szczedrzykowice. O zwycięstwie gospodarzy zadecydowała jedna bramka, zdobyta w samej końcówce spotkania.
REGION. Zabójcza pierwsza połowa Prochowiczanki (FOTO)
W klasie okręgowej doszło do spotkania Prochowiczanki Prochowice z Kuźnią Jawor. Gospodarze okazali się w tym starciu zdecydowanie lepsi, wygrywając 5:2. O tak okazałej wygranej ekipy z Prochowic zadecydowała pierwsza połowa.
LEGNICA. KSZO odczarowane
Po dwóch przegranych z KSZO szczypiorniści Siódemki Miedź Legnica w końcu ograli rywali z Ostrowca Świętokrzyskiego. Pomimo, że do przerwy podopieczni Piotra Będzikowskiego przegrywali różnicą czterech bramek, w drugiej połowie odwrócili losy meczu.
POLKOWICE. MKS na zwycięskiej ścieżce (FOTO)
MKS oznacza zwycięstwo. Koszykarki z Polkowic wygrały szósty mecz z rzędu, szósty pod wodzą Vadima Czeczuro. Dziś polkowiczanki odprawiły z kwitkiem Basket Gdynia.
LUBIN. Kolejna wygrana Cuprum
Siatkarze Cuprum Lubin awansowali na czwarte miejsce w tabeli PlusLigi. Dziś lubinianie wygrali w Będzinie z tamtejszym Banimexem 3:1.
LUBIN. Pewna wygrana Metraco Zagłębia (FOTO)
Pewną wygraną zanotowały piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin, które wgrały z Olimpią-Beskid Nowy Sącz 38:28 (18:11).










