Pierwsza runda PGNiG Superligi Kobiet dobiega końca. W meczu 10. kolejki podopieczne Bożeny Karkut podejmować będą Olimpię-Beskid Nowy Sącz. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 18:30 w hali RCS-u w Lubinie.
POLKOWICE. Spotkanie sąsiadów w tabeli
Do ciekawie zapowiadającego się spotkania dojdzie dziś w Polkowicach. Miejscowy MKS podejmować będzie w ramach 9. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet zespół z Gdyni.
LEGNICA. Niewygodny rywal Siódemki
Po przerwie na pierwszoligowe parkiety wracają szczypiorniści Siódemki Miedź Legnica. Podopieczni Piotra Będzikowskiego zmierzą się z niewygodnym dla siebie rywalem.
LUBIN. Po kolejną wygraną
Przed nami czwarta kolejka siatkarskiej PlusLigi. Zawodników Cuprum Lubin czeka w tej serii wyjazdowe starcie z Banimexem Będzin.
ZŁOTORYJA. KKS liczy na przełamanie
Jak nie teraz to kiedy? Takie pytanie mogą zadawać sobie siatkarze KKS-u Ren But Złotoryja, którzy w tym sezonie wciąż pozostają bez zwycięstwa. Tym razem złotoryjanie zmierzą się z innym outsiderem rozgrywek – Klubem Siatkarskim Jelenia Góra.
LEGNICA. Ikar chce utrzymać pozycję lidera
Siatkarze Ikara Legnica po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad dotychczasowym liderem Volley Żarów zajęli jego miejsce na szycie tabeli. O utrzymanie tej pozycji podopieczni Bogusława Pielucha zagrają w sobotę w Bolesławcu z miejscowym BTS-em.
LUBIN. SMK faworytem?
Po niespodziewanej porażce z zespołem ze Złotoryi tym razem koszykarze SMK Lubin rywalizować będą z innym outsiderem rozgrywek – SKM Zastal Zielona Góra.
ZŁOTORYJA. Zagrają ze Śląskiem
Koszykarzy UKS Rio Team Złotoryja po zwycięstwie nad SMK Lubin czeka jeszcze trudniejsze zadanie. Tym razem rywalem złotoryjan będzie WKS Śląsk Wrocław.
POLKOWICE. Odliczają czas do gali (FOTO)
Fani sztuk walki odliczają czas do wielkiego wydarzenia, jakim z pewnością będzie Gala Sportów Walki „Hyundai Boxing Night”. Na niewiele ponad tydzień do imprezy w Klubie Sportowym Polkowice odbyła się konferencja prasowa z udziałem zawodników sekcji KS Metraco Armia Polkowice.
JAWOR. Derby dla Kuźni
W trzynastej kolejce Legnickiej Klasy Okręgowej doszło do derbowego spotkania. W Jaworze miejscowa Kuźnia podejmowała Rodło Granowice. Po dobrej drugiej połowie gospodarze wygrali 2:0.










