LUBIN. Szczypiornistki Zagłębia w kadrach

Selekcjoner reprezentacji Polski piłkarek ręcznych Kim Rasmussen powołał kadrę na mecze towarzyskie z Niemcami i Czarnogórą. W składzie Biało-Czerwonych znalazło się dziewiętnaście zawodniczek, w tym skrzydłowa Metraco Zagłębia Lubin, Agnieszka Jochymek. W kadrze Czarnogóry znalazła się inna zawodniczka miedziowych, Sanja Premović.

LEGNICA. Szybkie dwa ciosy Miedzi (FOTO)

Ważne zwycięstwo odnieśli dziś piłkarze pierwszoligowej Miedzi. Legniczanie wygrali na własnym stadionie z Bytovią Bytów 2:0, strzelając obie bramki w pierwszej połowie spotkania. Dzięki wygranej Miedź opuściła strefę spadkową i awansowała na 11. miejsce w tabeli.