Selekcjoner reprezentacji Polski piłkarek ręcznych Kim Rasmussen powołał kadrę na mecze towarzyskie z Niemcami i Czarnogórą. W składzie Biało-Czerwonych znalazło się dziewiętnaście zawodniczek, w tym skrzydłowa Metraco Zagłębia Lubin, Agnieszka Jochymek. W kadrze Czarnogóry znalazła się inna zawodniczka miedziowych, Sanja Premović.
LUBIN. Zawodniczki Cuprum wystąpią w Holandii
W najbliższy weekend dwie zawodniczki MKS Cuprum Lubin rozpoczną sezon zimowy. Andżelika Wójcik i Kaja Ziomek wezmą udział w Pucharze Świata Juniorów. Zawody odbędą się w holenderskim Groningen.
LUBIN. Zacięty tylko trzeci set
W trzecim meczu nowego sezonu PlusLigi siatkarzom Cuprum Lubin udało się zdobyć komplet punktów. Po dwóch meczach, zakończonych tie-breakiem tym razem podopieczni Gheorghe Cretu zwyciężyli bez straty seta.
LUBIN. Ostatni turniej miedziowych rugbystów
Zawodnicy Klubu Rugby Miedziowi Lubin mają przed sobą ostatni turniej. 11 listopada lubinianie wystąpią w Gnieźnie, gdzie zmierzą się w grupie z Lechią Gdańsk i RC Białystok.
LUBIN. Kolejny mecz z AZS-em
Lubińscy siatkarze rozegrają dzisiaj kolejny mecz PlusLigi. Tym razem w ramach spotkania 3. kolejki Cuprum podejmie Indykpol AZS Olsztyn.
LEGNICA. Ekonom wygrał rzutem na taśmę
Takich emocji w hali przy ulicy Wierzyńskiego w Legnicy dawno nie było. Koszykarki Ekonoma Legnica w trzymającym w napięciu do ostatnich sekund pokonały na własnym parkiecie Stal Brzeg 64:62.
LUBIN/LEGNICA. Derby dla Dziewiątki
Rezerwy Zagłębia Lubin zmierzyły się w derbowym meczu z Dziewiątką Legnica. Podopieczni Jarosława Hipnera i Grzegorza Gowina przegrali spotkanie 19:21 (8:11).
LUBIN. Wracają bez punktów
W meczu 9. kolejki PGNiG Superligi Kobiet piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin przegrały na wyjeździe z Vistalem Gdynia 25:26 (11:14).
LUBIN. Drugoligowa wygrana Zagłębia
W ramach rozgrywek drugiej ligi kobiet rezerwy Zagłębia Lubin podejmowały drużynę MUKS Lider Świebodzin. Spotkanie bez emocji zakończyło się bardzo pewną wygraną lubinianek różnicą aż czternastu bramek.
LEGNICA. Szybkie dwa ciosy Miedzi (FOTO)
Ważne zwycięstwo odnieśli dziś piłkarze pierwszoligowej Miedzi. Legniczanie wygrali na własnym stadionie z Bytovią Bytów 2:0, strzelając obie bramki w pierwszej połowie spotkania. Dzięki wygranej Miedź opuściła strefę spadkową i awansowała na 11. miejsce w tabeli.








