Za nami losowanie Pucharu Lubina w piłce nożnej sześcioosobowej rozgrywanego pod patronatem dwójki miejskich radnych – Przemysława Tadli oraz Piotra Motylińskiego.
Zagłębie bez Halilbegovica
MKS Zagłębie Lubin S.A. informuje, iż z dniem 14 października Faruk Halilbegović nie jest zawodnikiem klubu. Rozwiązanie kontraktu nastąpiło za porozumieniem stron.
LUBIN. Falkiewicz w kadrze
Zawodniczka Klubu Rugby Miedziowi Lubin, Marcelina Falkiewicz, w miniony weekend wzięła udział w konsultacji Kadry Narodowej Kobiet w Rugby7. To pierwsza rugbystka z Lubin, która miała okazję trenować pod okiem trenera reprezentacji Polski, Tomasza Kapustki.
POLKOWICE. Nordikowcy z Pucharem Polski
Zawodnicy KS Metraco Polkowice zostali zwycięzcami zakończonego w Gdańsku Finału Pucharu Polski w Nordic Walking. W sześciu zawodach rozegranych w całej Polsce nasza ekipa okazała się bezkonkurencyjna wygrywając tegoroczną rywalizację. Ze sportowcami spotkał się Burmistrz Polkowic – Wiesław Wabik oraz sponsorzy.
GŁOGÓW. Porażka Euromastera
Futsalowcy KGHM Euromastera Chrobrego Głogów ulegli na wyjeździe FC Toruń 6:4. Głogowianie już po pięciu minutach przegrywali 2:0, co przełożyło się znacząco na losy całego spotkania. Wynik spotkania otworzył już w 3. minucie Krzysztof Elsner, który poza występami na futsalowych parkietach znany jest również z gry w reprezentacji Polski w piłce nożnej sześcioosobowej, która niedawno awansowała…
REGION. Bez niespodzianek w sobotnich meczach okręgówki (FOTO)
Za nami sobotnie mecze klasy okręgowej seniorów, w których tym razem zabrakło niespodzianek. W najciekawszym meczu Kuźnia Jawor ograła na własnym boisku Czarnych Rokitki 3:1. Sobotnie granie rozpoczęło się od spotkania w Chojnowie, gdzie Chojnowianka podejmowała beniaminka z Wielowsi. Grom na zbyt wiele nie pozwolił swojemu rywalowi i zainkasował po raz czwarty w tym sezonie…
LUBIN. Snopki, palety, bieg po rzeczce i górkach
Taką przeprawę przez lubiński Skwer im. Tadeusza Zastawnika mogliśmy obserwować po raz pierwszy. Blisko pięćdziesięciu śmiałków stanęło na linii startu i dzielnie pokonało wszystkie przeszkody w pierwszym Biegu Rugbysty. Były snopki, palety, bieg po rzeczce i górkach.
GŁOGÓW. Trwa kryzys szczypiornistów Chrobrego (FOTO)
Kolejny przegrany mecz piłkarzy ręcznych Chrobrego. Tym razem głogowianie nie mieli najmniejszych szans w starciu z Azotami Puławy.
LEGNICA. Pozostał niedosyt
Piłkarze Miedzi Legnica zaprezentowali się dziś z dobrej strony. Nie wystarczyło to jednak do odniesienia zwycięstwa nad GKS-em Bełchatów.
GŁOGÓW. Chrobry w końcu wygrał
Cztery mecze na wygraną czekali piłkarze Chrobrego. W końcu się udało. W Suwałkach głogowianie pokonali miejscowe Wigry 2:1, remisując do przerwy bezbramkowo.










