LUBIN. Dwie bramki Jochymek

Reprezentacja Polski piłkarek ręcznych odniosła drugie zwycięstwo w grupie 5. Dziś biało-czerwone pokonały na wyjeździe Słowację 23:21 (14:11). Dwie bramki dla Polski zdobyła skrzydłowa Metraco Zagłębia Lubin, Agnieszka Jochymek.