Nie milkną echa wczorajszego spotkania eliminacji Mistrzostw Europy. Polska pokonała pewnie Finlandię, a na trybunach biało-czerwonym kibicowała trener Metraco Zagłębia Lubin, Bożena Karkut.
LUBIN. Spisali się na medal! (FOTO, WIDEO)
Reprezentacja Polski piłkarek ręcznych po raz pierwszy w historii gościła w Lubinie. Zarówno kibice, jak i same zawodniczki mają nadzieję, że był to pierwszy, ale nie ostatni raz.
LUBIN. Finlandia na deskach!
Piłkarki ręczne reprezentacji Polski udanie rozpoczęły eliminację do Mistrzostw Europy – Szwecja 2016. W wypełnionej po brzegi hali RCS w Lubinie biało-czerwone bez problemów pokonały Finlandię 29:12 (13:8).
LUBIN. Jochymek w kadrze na Finlandię
Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet Kim Rasmussen ogłosił 16-osobowy skład na dzisiejszy mecz eliminacji do Mistrzostw Europy 2016 z Finlandią.
LUBIN. Historyczna chwila
Kibice odliczają godziny. Po raz pierwszy w naszym mieście zagra reprezentacja Polski piłkarek ręcznych. Biało-czerwone o godzinie 20 zmierzą się z Finlandią w pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Europy – Szwecja 2016. Jeszcze niedawno zespoły piłki ręcznej Zagłębia Lubin rozgrywały swoje mecze w przyszkolnej sali gimnastycznej. Teraz miedziowi spotkania domowe grają na jednym z najlepszych…
LUBIN. Otwarty trening kadry (FOTO)
Dzisiaj kibice piłki ręcznej mieli okazję zobaczyć otwarty trening kobiecej kadry przed meczem z Finlandią. Fani wcielili się także w rolę dziennikarzy, zadając pytania kadrowiczkom.
POLKOWICE. Nordikowcy z Pucharem Polski!
Zawodnicy KS Metraco Polkowice zostali zwycięzcami zakończonego w Gdańsku Finału Pucharu Polski w Nordic Walking. W sześciu zawodach rozegranych w całej Polsce polkowicka ekipa okazała się bezkonkurencyjna wygrywając tegoroczną rywalizację.
LUBIN. Zagrają z finalistą Ligi Mistrzów
Trzy tygodnie pozostały do rozpoczęcia nowego sezonu siatkarskiej PlusLigi. Na ostatniej prostej przygotowań są podopieczni Gheorghe Cretu.
POLKOWICE. Rybikowski mistrzem Polski
Sierżant Przemysław Rybikowski z polkowickiej policji wywalczył w Świeciu tytuł mistrza i wicemistrza Polski Policjantów w tenisie stołowym. Na co dzień zawodnik KS Polkowice łączy pracą zawodową ze sportem.
LUBIN. Deblowa przegrana Kubota
Łukasz Kubot nie zagra w ćwierćfinale turnieju ATP World Tour 500 na kortach twardych w Pekinie. Lubinianin wraz z Ivo Karloviciem przegrali w dwóch setach z parą Dominic Inglot – Robert Lindstedt.










